Open dag

donderdag 21 maart 2024

Welke basisschool past bij u en uw kind? Kom sfeer proeven op onze school tijdens de open dag op 3 april 2024! Tijdens de open dag van 3 april verzorgen de leerlingen uit de leerlingenraad van de groepen 5 t/m 8 rondleidingen. Zij kunnen heel goed over hun school vertellen. Het team en directie zijn natuurlijk aanwezig om u te woord te staan en uw vragen te beantwoorden.

Alvast kennismaken
Ook voor je peuter is deze open dag een leuk moment om alvast een kijkje te nemen op school. Het is een mooie gelegenheid om op een laagdrempelige manier de sfeer te proeven op een basisschool. Medewerkers van de VSO/BSO zullen deze dag ook aanwezig zijn, zodat u ook met hem kunt  kennismaken! Meer informatie hierover vindt u op de website van Partou BSO De Eendracht

Op www.basisscholenapeldoorn.nl kunt u gemakkelijk zien wat de fiets- of loopafstand van huis naar onze school is.

Delen via